| Ma 10:07:09 | |
Hali, tapasztaltam egy bug-ot. Ha bejelentkezve maradok, akkor nem működik a keresőben a vállalások, kapcsolat, stb menü. Ha kijelentkezem és vissza, akkor megint minden ok. PC, Chrome. | |
| június 20. 21:12:28 | |
miben is? | |
| június 20. 20:57:00 | |
Még egy gondolat. Az elején kezdtem magam hülyének érezni. Köszönöm a megerősítéseket! | |
| június 20. 20:40:03 | |
Uraim, engedjük el. Mi másik univerzumban élünk. Nem ismerjük a mondást: itt szép lehetsz,... Persze ez sem igaz, mert a lányok a szépek. | |
| június 20. 15:27:00 | |
Köszönjük a magyarázatot, mert ez a "kvantum-állapota" a Friss újonc-nak külsős/felhasználói szemmel egyáltalán nem volt magától értetődő. Esetleg lehet majd az Info - Rangok résznél egy mondat erről; bár én szívesen látom az axolotl-hasonlatot is ott. :) | |
| június 20. 01:52:39 | |
A hitéletre a templom való ... :) A friss újonc ez anme vendég. Nem hirdető. Lehet átírom a nevét arra, hogy "nemi identítása, sezrepe, és tevékenységi terve bizonytalan" rangú felhasználó :) Friss újonc. Beregisztrált. Bármi lehet. Ha beszit ír: vendég lesz belőle, ha hirdetést ad fel akkor hirdető. Lehetne mar eleve friss újonc vendég, vagy friss újonc hirdető rangok. Viszotn akkor nem az lenne egy hirdetőnél, hogy csak fogja és törli a hridetését, és úgy nézi az olalt, hanem beregisztrálna egy újat, és mi meg dolgozhtnánk pluszaban hoyg összekössük a kettőt. Lehetetlen dolgok vannak az oldalon. Lehet pl. hirdetőből sima vendég. De aki irdető volt sosem írhat beszámolót, azután sem, hogy friss újonc lett mert törölte a hirdetését. Illetve írhat de töröljük a beszit mert nem megbítzható vendég, hiszen hirdető :) Ugyanúgy ha valaki hirdetést ad fel ,onanntól kezdve nem írhat beszit. Ennyi. A rangok egészen pontosan azt mudtaják meg mit csinált eddig. Ha friss újonc akkor gyk. semmit nulla a hitelessége, egy lárva állapot, amiből bármi lehet.. Olyan mint az axolotl. Ha vízben él kopoltyúja van, de ha kiszárad a tó nem esik kértségbe , tüdőt növeszt... Ilyen a friss újonc is :) Bármi lehet, és bármi lehet belőle, de ha vizben él (hirdető) akkor kopoltyúja lesz és nem mehet a szárazföldere(nem írhat beszit), de ha szárazon él tüdővel lélegzik (azaz szárazfoldön él, vendég) akkor írhat beszit :) Egészen addig amíg vissza nem megy a vízbe és nem növeszt kopoltyút. És ha azután úgy dönt , hogy mégis inkább szárazföld, visszarugsossuk a vízbe :) A fentiek jól mutatják a felhalmazódott óriási alvásdeficitem ... sorry :) | |
| június 20. 01:33:10 | |
Most már èrtem. :) De eskü erre nem gondoltam hogy valaki vendègkènt egyszer csak felad egy hirdetèst ès nem magáról hanem egy ismerősèről. Azèrt ez elèg ritka eset, most először láttam ilyet, pedig sok mindent láttam már. Csak mint èrdekessèg a friss újoncra visszatèrve ugye Somáèk autómatikusan vendègnek gondolták a friss reget, fèrfinak. De voltak a beszámolók törtènetèben híres hölgyek is akik civil hölgyek voltak ès beregeltek nèzelődni. Linda38 vagy Umbilicus1. Szóval mèg az is előfordul hogy a friss újonc nem egy volt hirdető ès nem egy "vadászó hím" hanem egy otthon unatkozó nagymami vagy egy kutatást vègző pszichológus lány. | |
| június 20. 01:13:39 | |
Tényleg hagyd a fenébe, értem én hogy nem érted, bár azt nem értem mit nem értesz.... Adott egy vendég reg, aki x évvel ezelőtt írt beszámolókat. Majd feladott egy hirdetést, amit vagy ő kezel, vagy segít neki vagy bármi, de lényegtelen is, a lényeg az hogy innentől nem a vendég oldalhoz tartozik, hanem innantől hirdetői oldalhoz tartozik, és pl nem írhat beszámolót. Mint ahogy az a friss újonc sem aki régen hirdető volt. A friss újonc azt jelenti, hogy semmiylen módon nem ellenőrzött, nem írt még beszámolót , és nem néztünk utána volt e már fent az oldalon. Ez nem is lenne lehetséges. És inkább változzon meg a rangja minthogy beregisztráljon új névvel, (nevekkel), és kajtassunk utána és ellenőrizzük hogy volt e már fent az oldalon. Ha nem érted engedd el. És konkrét személyeket nem említünk meg üzenőfalon... Aki nem érti, kérem fogadja el, hogy mindig az adott pillenatban érvényes dolgot mutatja egy felhasználó rangja - és mivel 2 oldal - hirdetői és vendég van jelen az oldalon , ezért ha átjárás történik akkor átjárás történik. És inkább ezt választjuk mint hogy csináljon új regisztrációkat és kötögessük össze. Az oldalon a szabály 1 reg, egy felhasználó. Ennyi. | |
| június 20. 01:08:42 | |
Mi a különbség a friss újonc, az ex hirdető, az ex manager es az exadminisztrátor és az exek exe között ? A megnevezésen kívül semmi. Ugyanahhoz férnek hozzá uyganoylan módon, és ugyanúgy nem ellenőrzött a kilétük, ráadásul nem is lépnek be, csak nem törlik maguakt. | |
| június 20. 01:04:04 | |
Inaktív azt jelenti nem aktív. Azaz nem aktív a hirdetése. De vban neki. Friss újonc törölte a hirdetését.... azért ez nem kvantumfizika... :) | |
| június 20. 00:56:49 | |
19Zsófi Rang: inaktív 3 évnél régebbi tag Utoljára aktív 2026-06-17 20:42:36 Zoé221 Rang: Friss újonc 1 évnél régebbi tag Utoljára aktív 2026-06-14 09:54:02 Mi a különbsèg az inaktív rang ès a friss újonc rang között? Ha a már nincs hirdetèse egykori hirdetők mind inaktív rangúak lennènek az kevèsbè okozna fèlreèrtèst Somának ès Professzornak (meg másoknak). | |
| június 20. 00:30:28 | |
Nem lehet hirdető friss újonc. Olyan lehetn csak friss újónc akinek nincs hirdetése. Ez akkor is igaz ha beregisztrál egy új néven - friss újonc lesz (ugye első beszi írásáig nem ellenőrzünk semmit), és akkor is igaz, ha törli a hirdetését. A végeredmény ugyanaz - egy oylan felhasználó aki friss újonc. azaz bárki lehet. Aki még nem írt beszámolót és nem esett át emiatt ellenőrzésen az bárkim lehet. | |
| június 20. 00:05:19 | |
Akkor mondok èn jobbat Webi: Willesden most az van kiírva hogy törzshirdető. Na már most ő 2016-2023 között mint vendèg rengeteg beszit írt. Főleg erotikus masszőzökről írt. Hogy tud most törzshirdető lenni? Ha rákattintok akkor Stella nèven fut a hirdetèse. Stella nèven szexpartner most èppen. | |
| június 19. 22:41:10 | |
A frissítéssel eltűnt az összes üzenetből a dátum, csak a hónap maradt meg. Személyes oldalon az ajánlók nevére kattintva nincs ilyen oldal hibaüzenet, a kedvenceknek nem jelenik meg a képe. Egyetértek az előttem szólókkal, volt hirdetőknek szerencsésebb lenne valami külön rang pl. exHirdető. | |
| június 19. 12:28:34 | |
Beszámolók kereső nem működik Webi. | |
| június 19. 11:42:06 | |
Köszi Soma, a viszontválaszomban kitértem ugyan erre a gondra. Csakhogy bennem ez a lehetőség, hogy egy hirdető, ha törli a reget, akkor friss újonc lehet, fel sem merült, hisz ez a vendégek rangja. | |
| június 19. 11:06:04 | |
Kicsit zavaró, hogy vendég is, hirdető is lehet friss újonc. | |
| június 19. 10:43:33 | |
Ez számít?:) Hirdető potnosan látja ezt. | |
| június 19. 10:42:53 | |
Válaszoltam. Viszont. Közben elgondolkodtam, ez lehet többekben felmerül, ezért utólagos engedelmeddel bemásolom ide is a beszélgetést: Szia Webi, a hsz-ben a lánynevű hapsikkal gondoltam pl. xxxxx nevű valakire, akitől kaptam ajánlást. Ő egy friss újonc, két éve volt utoljára aktív. Üdv, az Őrült p. Szia. Szerinted xxxxxx néven egy férfi vendeg volt beregisztrálva évekkel ezelőtt, vagy egy hirdető aki törölte a hirdetését, és így friss újonc rangba esett vissza, mivel már nem hirdető ?:) Rád bízom a a megfejtést.... :) | |
| június 19. 08:57:17 | |
Küldtem konkrét példát privátban. Remélem, jól értelmezem a látottakat. | |
| június 19. 06:23:00 | |
Ha már javítgatunk,ötletelgetünk, akkor esetleg nem e lehetne úgy,hogy (példaként bemasolom a sajatom) a negatív ajánlásoknál ne csak a pontszám legyen kiírva, hanem az hogy hány hirdető által voltam kötsög . Mert ez mondjuk az én esetemben 5 pont, és esetleg lehet hogy azt gondolják hogy ez 5 hölgyemény, holott gyakorlatilag ez csak 1, aki vtr miatt büntetett. Vagy másik példa mondjuk ha valakinek van -16 akkor az nem 16 hölgy, hanem sokkal kevesebb. Ajánlások száma: 48 pont Pozitív ajánlások: +33 pont Negatív ajánlások: -5 pont Prémium vendég napja: +20 pont | |
| június 19. 00:58:47 | |
Ez egy fontos mutató. Más vendégeknek is, hiszen egészen más egy friss újonc úgy, hogy van 50 ajánlása, és ír egy beszit, mintha 0 ajánlása van a friss újoncnak és úgy ír beszit. Ne adj isten -50.... Akinek vannak ajánlásai az tényleg látott már nőt éleőben is, tehát egy plusz adalék ahhoz, hogy tényleg vendég. Plusz a habzó szájjal, "hogy lehet magas rangban ha nem is írt még beszit" típusú visszajelzések is csökkenhetnek. :) | |
| június 19. 00:54:44 | |
Jelzem , én nem értem :) | |
| június 18. 23:45:16 | |
Én egy szóval sem kampányoltam a láthatóság mellett. 🤔 Majd Te: "Sima felhasználó ezt látja: (Találomra valakiè, sajátomat nem teszem ki ide) ..." Véletlenül pont egy 258 pontos profilt sikerült találni. Matematikailag lenyűgöző véletlen. 😂 Az adatvédelem fontosságáról szóló előadást az én profilom felhasználásával tartottad meg. Van ebben valami költői. 😂 Köszönöm, hogy az adatvédelmi kampányod reklámarca lehettem. A szerzői jogdíjat majd egyeztetjük. 😎🤣 | |
| június 18. 22:21:54 | |
Vtr ajánlós fètisem viszont nincs. (Bizonyítja ezt az, hogy nem is tennèm láthatóvá) Az egyes vendègekre nem tartozik, nem is tudnak mit kezdeni az infóval. Ez hirdetők munkájához infó. Maradhatna az ő "felsègterületük". | |
| június 18. 22:21:40 | |
Viva, vannak érdekes dolgok. Nekem a pontszámok nem változtak, viszont jó néhány engem ajánló hirdető lány lecserélődött olyan vendégekre, akik évek óta inaktívak, viszont pöpec csaj nevük van. Érted? Hapsik, akik ajánlanak engem. Ez azért meglepő és mulatságos. | |
| június 18. 21:45:00 | |
Te neked van "pont versenyzés fétised". 🤣🤣🤣🤣 Ki hány pontot hol szerzett beszámolókkal etc. Milyen ranglistán hol top #1 vagy mittom én. 😆 | |
| június 18. 21:43:00 | |
De meg sem kérdeztél róla, már bocsi. 😄 "Találomra valakiè, sajátomat nem teszem ki ide" - oszt miért nem!? Ha te nem értesz vele egyet, engem ne vonj bele. 😉 | |
| június 18. 21:35:49 | |
Bár nem èn irigykedem, de fejèn találtad a szöget, szerintem ez irigysèget szülhet pár emberben, jobb lenne titkosba. Bőven elèg ha a lányok látják, nekik kèszült úgy is. | |
| június 18. 21:31:19 | |
Nem írtam hogy a tièd. :) | |
| június 18. 20:38:10 | |
😂😂😂😂 sztem csak irigykedik Viva 😅nézd az enyémet nekem rosszabb 🥺 | |
| június 18. 19:24:29 | |
Azért milyen kedves vagy, hogy velem reklámozol. Nem is tudom, hogy bóknak vagyem-e? Példálózzál magaddal szerintem. 😉 | |
| június 18. 19:18:30 | |
Sima felhasználó ezt látja: (Találomra valakiè, sajátomat nem teszem ki ide): Ajánlások ? 258 pont bezár Ajánlások száma: 258 pont Pozitív ajánlások: +254 pont Negatív ajánlások: -16 pont Prémium vendég napja: +20 pont Ajándékdoboz 41 db kinyitva Korábban ez nem volt látható ha a vendèg el akarta rejteni a többi vendèg elől. Most erre esèly sincs. Az hogy hirdetők mindent látnak az nem számít, eddig is mindent láthattak. Ezt èrtem mièrt. De a vendègek mièrt láthatják akár csak az összpontszámot is? Aki akarja az tegye láthatóvá, aki nem akarja az had rejthesse el. Ez a gyakorlat nekem szimpatikusabb volt Webi. | |
| június 18. 18:55:08 | |
Az ajánlás összpontszáma van alapból kiírva, és hogy az mennyi. Részletekre kattintva látható mennyin pozitív, mennyi negatív van e prémium csomag. Azaz miből áll őssze. Sima felhasználó sima felhasználóról ezt látja. Saját magáról ezen kívül mindenki látja kik adtak neki pozitív ajánlást. Hirdetők ugyanúgy, ahogy eddig mindent látnak, azt is ki ajánlotta , ki nem ajánlotta esetleges megjegyzéseket stb. Mert ez adja a vtr lényegét, ez eddig is így volt. Ez alapján tudja eldönteni a hirdető,hogy elfogadja e a vtr időpontot. De ezeket a részleteket csak a hirdetők látják, ahogy eddig is. | |
| június 18. 18:12:41 | |
Most helyreállt az összes ajánló nèvvel látszódik, szèpen kirèszletezve. Most más a baj: nyilvános. Èn ezt elrejtettem règen, beállításban így kèrtem hogy ne legyen látható. Most bárki láthatja. | |
| június 18. 15:51:25 | |
Halál komolyan, őszintén mondom, piszkosul irigyellek titeket... :) | |
| június 18. 15:47:15 | |
Csatlakozom; nálam is eltűnt egy híján az összes Ajánlóm. | |
| június 18. 13:53:07 | |
Nálam sok ajánlóm neve tűnt el, a tízből csak egy maradt :/ | |
| június 18. 12:53:11 | |
Egy ajánlóm neve nálam is eltűnt. | |
| június 18. 09:56:09 | |
Úgy tűnik, elkarbantartottátok a tegnap esti TIPP-játék sorsolást. És az ajánlóimat is valaki más tarthatja karjában. | |
| június 17. 08:27:51 | |
Karbantartás. A SzexGurut is karban tartjátok? Nem nyitja meg: "Forbidden You don't have permission to access this resource." Not Found The requested URL was not found on this server. | |
| június 16. 12:50:34 | |
Ma éjjel, éjfél után szerver karbantartás lesz (17-én 01 órakor). Amíg tart, addig aki nem tud aludni, szeritnem nézzen bele az Irak-Norvég meccsbe :) | |
| június 13. 17:56:23 | |
Köszönöm, magamtól eszembe nem jutott volna a kèrdőjelre rámenni. Minden világossá vált ami kèrdèsem volt, mègegyszer köszi. | |
| június 13. 16:08:47 | |
A minősítéss után van egy kérdőjel arra kattintva írja az összeset magyarázattal. Ott is hét kategória van. | |
| június 13. 10:22:10 | |
Valaki, akár Webi, összeszednè ès legjobbtól a legrosszabbig sorbarendeznè a SzexGuru minősítèseit???? Nyilván az első lenne az "Istennő, Top". Látok ilyeneket hogy "jó" , "ajánlott", "rizikós" , "menekülj" ès ki tudja hány ilyen van mèg mint minősítès. Besziknèl tiszta sor, ki is van írva: 1. Istennő 2. Felejthetetlen 3. Nagyon jó 4. Jó ----- 5. Egyeztetèsi problèma 6. Lehetne jobb 7. Rossz SzexGuruval meg vagyok lőve, nincs kiírva sehol az összes, meg a sorrend sem, kb csak józan paraszt èsz. Na de van-e rosszabb mèg a "meneküljtől" is? Ahogy egyre többet nèzek, egyre több minősítèsbe futok bele, tök sok van. | |
| június 12. 12:20:18 | |
A rang vagy prémium vendég előfizetés szükséglethez kötött információk , így csokor is, nem számít nyílvánosan megadottnak. a mai időkben egyre fontosabb ez az információ. Ezért ha nem nyílvános, azaz pontos , hirdető saját maga által megadott valós csokor, akkor hagyjuk, hogy a vemndégek egymást tájékoztassák. Úgyis azt tennék: érdeklődnének egymástól személyes üzenetben ha mondjuk nem érnek el azonnal. Nálad prémium vendég előfizetéshez van kötve a láthatóság. | |
| június 12. 11:19:42 | |
Köszönöm Webi, én eddig abban a hitben éltem, hogy a csokor infóm nyilvános 😅 de akkor átnézem a beállításaimat. | |
| június 12. 11:17:00 | |
Ohhh így már értem, kedves Nabut. Köszönik a lábaim 😘😇😘 | |
| június 12. 11:12:09 | |
Csokor infót azokról, lehet megadni, akik nem adnak meg nyílvánosan csokor méretet(tehat hirdetőnk és nem ad meg nyílvámnosan csokr méretet vagy nem hirdetőnk). Aki megad csokor méretet nyílvánosan, ahhoz nem lehet beküldeni, ileltve az addig meküldöttek sem jelennek meg, amíg ő maga megadja és megjelenteti. | |
| június 12. 10:18:16 | |
Sziasztok! Hátha jó helyre teszem fel a kérdést, és valaki tud segíteni a válasz(ok) megtalálásában. A NAGY kérdésem, hogy van-e olyan lány, akinek a nyelve piercinggel díszített. Előre is köszi, ha akad olyan, aki tud nekem a keresésben segíteni. Szép napot! | |