Deprecated: Automatic conversion of false to array is deprecated in /home/beszamolok/public_html/includes/uzenofal.php on line 71

Üzenőfal

Üzenet írásához legalább Friss újonc rang szükséges.
A rangok listájáról itt olvashatsz
«    1260. oldal 
2012. július 17. 07:42:30 válasz erreVickyke Vickyke
Törölt reg
Azért vigyázz, vizes lesz a mobil és nem tudsz felhívni :P
 
2012. július 17. 07:40:31 válasz erreair arms air arms
Friss újonc
Reggel beugrottam a keritésünk mellett a Rákos patakba, már a Dunában úszok, nemsokára odaérek:DD
 
2012. július 17. 07:38:27 válasz erreVickyke Vickyke
Törölt reg
Szép jó reggelt Béka királyfi :)
 
2012. július 17. 07:28:16 válasz erreair arms air arms
Friss újonc
Szép reggelt, boldog napot mindenkinek:))
 
2012. július 17. 07:20:51 válasz erreVickyke Vickyke
Törölt reg
Szép jó reggelt :)
 
2012. július 17. 06:44:51 válasz erreQueenstella Queenstella
inaktív
Napsugarast!!!!!!! :)
 
2012. július 17. 06:40:30 válasz erreagamennon agamennon
Nagytudású
Szép reggelt hölgyeim és úraim.
 
2012. július 17. 06:27:18 válasz erreApple_ Apple_
V.I.P.
Szép reggelt FalLakók és Kukucskálók! :-)
 
2012. július 17. 02:33:21 válasz erreAngi. Angi.
inaktív
Nézek egy horror filmet, és meg sem bírok mozdulni a barátnőm mellet. Mit csináljak? Épp a ritust nézzük….
 
2012. július 17. 00:41:00 válasz erreBlabla12 Blabla12
Törölt reg
 
 
 
Nyugalmas jó éjszakát kívánok mindenkinek, aki másoknak csupa jót adott :)))
A varázsolósdi holnap folytatódik :)))
 
Pusszantásom, ölelésem, KH;), vagy amit szeretnétek :)))
 
Jó éjt :)))
 
 
 
 
2012. július 16. 23:07:07 válasz erreAngi. Angi.
inaktív
Sziasztok!
 
Szeretettel várom azokat akik kikapcsolódásra, gyengédségre, vagy éppen fergeteges hancúrozásra vágynak ma este.
SZÉP ESTÉT a fent lévőknek! CSODÁS ÁLMOKAT azoknak akik alváshoz készülődnek! Pusszancsom! ;-)
 
2012. július 16. 22:15:34 válasz erreMónika. Mónika.
inaktív
Most sem vagyok képben, de már nem erőltetem DDD
 
2012. július 16. 22:14:28 válasz erreApple_ Apple_
V.I.P.
Pörög, mint a BúgóCsiga :-)))
 
2012. július 16. 22:13:56 válasz erreMónika. Mónika.
inaktív
Az meg mi?????????
 
2012. július 16. 22:12:37 válasz erreApple_ Apple_
V.I.P.
Kellemes BúgóCsigázást ! :-)
 
2012. július 16. 22:12:27 válasz erreMónika. Mónika.
inaktív
Kezem feléd nyujtva, ha akarod bele kapaszkodsz! :)))
 
2012. július 16. 22:11:43 válasz erreMónika. Mónika.
inaktív
Nektek is. Én még pörgök kicsit! :))
 
2012. július 16. 22:11:03 válasz erreApple_ Apple_
V.I.P.
Köszönöm előre is, lehet, hogy élek vele  :-))))
 
2012. július 16. 22:10:48 válasz erreVickyke Vickyke
Törölt reg
Persze, jól elszórakoztunk :P :DNa megyek teregetni, aztán pancsi és szunya!Legyetek jók, puszikák
 
2012. július 16. 22:10:24 válasz erreApple_ Apple_
V.I.P.
Szép lassan elteszem magam holnapra! Szép álmokat FalLakók ! Móunika-néni, Vicky, szép estét !!!!!!
 
2012. július 16. 22:09:49 válasz erreMónika. Mónika.
inaktív
Kérdezzzzz és válaszolok. Segitek ám szivessen. :) Banki, tárgyalási szinten beszélem.
 
2012. július 16. 22:07:12 válasz erreApple_ Apple_
V.I.P.
:-) Jaj, gyakorolnom kell.... felejtek :-( De majd felfrissítem a hiányos tudásom :-)))) 
 
2012. július 16. 22:06:01 válasz erreApple_ Apple_
V.I.P.
Ha már volt is nálad.... na akkor eldobom a maradék agyam :-))))
 
2012. július 16. 22:02:00 válasz erreMónika. Mónika.
inaktív
Cu mare placere! :))
 
2012. július 16. 22:01:58 válasz erreVickyke Vickyke
Törölt reg
Persze, öribarim :D
 
2012. július 16. 22:01:38 válasz erreApple_ Apple_
V.I.P.
Biztos ? Ismerted ? :-))))
 
2012. július 16. 22:01:09 válasz erreApple_ Apple_
V.I.P.
Bine :-) Multumesc :-)
 
2012. július 16. 22:00:40 válasz erreVickyke Vickyke
Törölt reg
Maradjunk annyiban h Te az övét :P
 
2012. július 16. 21:59:30 válasz erreMónika. Mónika.
inaktív
Mindenkinek van titka. Aki az ellenkezőt mondja magárol, az csak képmutató. De legyen ahogy te akarod. Az én csevimbe aztán írhatsz, ott senkinek nincs reklamációra joga! :DD
 
2012. július 16. 21:59:01 válasz erreApple_ Apple_
V.I.P.
Soha ne mond, hogy soha :-)))
Egy Szt. már viseli a nevemet :-) Vagy én az övét.... most elbizonytalanodtam :-)
 
2012. július 16. 21:56:59 válasz erreVickyke Vickyke
Törölt reg
Felejtős Kedvesem :)Szép estét Mindenkinek :)
 
2012. július 16. 21:56:25 válasz erreApple_ Apple_
V.I.P.
Szerintem ne kergessük az őrületbe a szegény FalLakókat :-)))) Még flusztráltak lesznek és azt hiszik titkaink vannak :-))))
 
2012. július 16. 21:54:35 válasz erreMónika. Mónika.
inaktív
Ma bucur sa aflu ca totul este in regula cu tine! Dealtfel nici nu aveam de ce gandi opusul, daca odata esti prezent aici! :)
 
2012. július 16. 21:51:29 válasz erreApple_ Apple_
V.I.P.
Sunt foarte bine :-))))
 
2012. július 16. 21:48:21 válasz erreMónika. Mónika.
inaktív
Cum asa? :))
 
2012. július 16. 21:47:34 válasz erreApple_ Apple_
V.I.P.
Köszönöm kedves kérdésed.... asa-asa :-)))))
 
2012. július 16. 21:45:03 válasz erreMónika. Mónika.
inaktív
Szervusz Apple bácsi! :)
Hogy vagy ma este?
 
2012. július 16. 21:40:26 válasz erreApple_ Apple_
V.I.P.
Szép estét Móunika-néni :-)
Jó éjt Stella ! :-)
 
2012. július 16. 21:36:04 válasz erreMónika. Mónika.
inaktív
Neked is Stella! :))
 
2012. július 16. 21:33:24 válasz erreQueenstella Queenstella
inaktív
Jóóóóóóóóóóócccakát, Fallak-óóóóóóók!!!!!!!!! :)
 
2012. július 16. 20:22:38 válasz erreApple_ Apple_
V.I.P.
Pl. üdvözülni.... de tartok tőle már nehezen fog menni :-))))
 
2012. július 16. 19:25:30 válasz erreL. Luigi L. Luigi
Gondolkodási időt kapott
Drága Brigim, Drága Brigim!:-))
 
2012. július 16. 18:36:37 válasz erreVickyke Vickyke
Törölt reg
Mért, még mit szeretnél? :D
 
2012. július 16. 18:30:52 válasz erreApple_ Apple_
V.I.P.
Csaaaak ?! :-))))
 
2012. július 16. 18:29:24 válasz erreVickyke Vickyke
Törölt reg
De imádlak :D
 
2012. július 16. 18:28:06 válasz erreApple_ Apple_
V.I.P.
OK, ok, ez a Te ügyed.... :-) Közöm? Zéró! Delete! Felejt!
 
2012. július 16. 18:25:14 válasz erreVickyke Vickyke
Törölt reg
Mért játszanék a tűzzel?Feltételek adottak. Érzelem nem kell, abból van elég és nem jó, csak testi vágy, de az sok  :)
 
2012. július 16. 17:51:41 válasz erreApple_ Apple_
V.I.P.
Aham.... mondhatni nem farkasokkal táncoló, hanem tűzzel játszóóóóóóóóóó :-))))
 
2012. július 16. 17:50:47 válasz erreApple_ Apple_
V.I.P.
Kedves Anzsel néni :-)))) A trolibusz nem köszön, csak ráz :-)))) Ha meg nem trolibusz akarnék lenni, akkor meg az lenne a kritika tárgya :-))) Szóval ha van sapka..., ha nincs sapka.... :-))) Hja, köszönöm szívbéli jóságát (mondaná a tudathasadásos trolibusz, amelyik ma nem hasad tovább..., szóval aludj el szépen kisBalázs :-D)
 
2012. július 16. 17:14:18 válasz erreTalita Talita
inaktív
Aga Te is megmacskásodtál???
 
«    1260. oldal 
Happy Massage