Deprecated: Automatic conversion of false to array is deprecated in /home/beszamolok/public_html/includes/uzenofal.php on line 71

Üzenőfal

Üzenet írásához legalább Friss újonc rang szükséges.
A rangok listájáról itt olvashatsz
«    1261. oldal 
2012. július 16. 17:13:58 válasz erreVickyke Vickyke
Törölt reg
Piromán????? :D Én????? soseee :D
 
2012. július 16. 16:56:00 válasz erreBrigi023 Brigi023
inaktív
Puszi Anzsel:)
 
2012. július 16. 16:51:35 válasz erreBlabla12 Blabla12
Törölt reg
 
 
 
 
Szépen vagyunk, Apple bácsi úgy elvan troliként, hogy tesz az ember fejére :))) Semmi köszönöm, semmi hála, csak rohan :))) Fehér ember megbocsát, de nem felejt, Apple bácsi :)))
 
Csak bekukkantottam, söprögölök is tovább.
Mindenkinek csodaszép napot továbbra is :))) Mosolyogva, vidáman, emberi módon, amilyennek szeretnétek. De másoknak is olyanná tegyétek, amilyet Ti is szerettek :)))
 
Pusszantásom :)))
 
 
 
 
2012. július 16. 16:12:42 válasz erreBrigi023 Brigi023
inaktív
Hát igen
 
2012. július 16. 16:09:07 válasz erreApple_ Apple_
V.I.P.
Mentem is, majd bekukk! :-)
 
2012. július 16. 16:08:31 válasz erreApple_ Apple_
V.I.P.
Kösz, munkaidő végén hogy legyen az ember..... jól! :-)
 
2012. július 16. 15:57:26 válasz erreBrigi023 Brigi023
inaktív
Köszi jól Apple:)) És te?
 
2012. július 16. 15:55:16 válasz erreApple_ Apple_
V.I.P.
Szia Brigi :-) Hogy telik.... ? :-)
 
2012. július 16. 15:54:23 válasz erreBrigi023 Brigi023
inaktív
Szia Apple:)
 
2012. július 16. 15:53:20 válasz erreApple_ Apple_
V.I.P.
Kis piromán! :-)
Olyan jól elbeszélgettük az időt, hogy haza is megyek mindjárt! :-)
 
2012. július 16. 13:18:45 válasz erreVickyke Vickyke
Törölt reg
Dehogy törtem össze :))Tudja h mi a helyzet :P De köszi, hogy ilyen önfeláldozó vagy :D
 
2012. július 16. 13:13:48 válasz erreagamennon agamennon
Nagytudású
Nem kellet volna összetörni az exed szivét újra.Meggyujtotad a remény lángját a szivében.Nem szèp dolog.Szoltál volna nekem.Èn önkéntes tüzoltó vagyok.Bennem nem gyulad meg semmi.Max a kielégitetlen vágy.Szoval nem vettem volna rossz néven.))
 
2012. július 16. 13:13:42 válasz erreVickyke Vickyke
Törölt reg
Melyik?
 
2012. július 16. 13:13:05 válasz erreBrigi023 Brigi023
inaktív
Hogy-hogy?
 
2012. július 16. 13:12:14 válasz erregirlfriends girlfriends
inaktív
Szép napocskát mindenkinek! :)
 
2012. július 16. 13:10:03 válasz erreVickyke Vickyke
Törölt reg
Hali Agám :)Cuki a képed :D
 
2012. július 16. 13:07:26 válasz erreagamennon agamennon
Nagytudású
Önök a hogyan használjuk ki az expasimat cimű műsort látják.))
 
2012. július 16. 12:50:23 válasz erreVickyke Vickyke
Törölt reg
Mint mindig :)Úgy döntöttem h szingli vagyok, a szerelemről lemondtam, de attól még vannak testi vágyaim... ő meg arra tökéletesen megfelel :P
 
2012. július 16. 12:48:58 válasz erreBrigi023 Brigi023
inaktív
rosszalkodtál?:)))
 
2012. július 16. 12:46:51 válasz erreVickyke Vickyke
Törölt reg
Hihi :)
 
2012. július 16. 12:45:20 válasz erreBrigi023 Brigi023
inaktív
Huha:))
 
2012. július 16. 12:40:11 válasz erreVickyke Vickyke
Törölt reg
Exemmel :P
 
2012. július 16. 12:33:48 válasz erreBrigi023 Brigi023
inaktív
Az is valami:) És kivel huncutkodtál?
 
2012. július 16. 12:29:33 válasz erreVickyke Vickyke
Törölt reg
Ja, semmi kül csak buli meg egy kis huncutkodás :)
 
2012. július 16. 12:28:11 válasz erreBrigi023 Brigi023
inaktív
Na írd meg privibe
 
2012. július 16. 12:28:05 válasz erreVickyke Vickyke
Törölt reg
Azért a j meg a t elég messze van egymástól, nekem mégis sikerült mellé ütnöm... fatya vagyok :D:D:D
 
2012. július 16. 12:27:10 válasz erreVickyke Vickyke
Törölt reg
Maradjunk annyiban h elment :)De a szombaj éjszaka finike volt :P
 
2012. július 16. 12:22:22 válasz erreBrigi023 Brigi023
inaktív
Semmi kül:) És veled? Jó volt.) És neked?
 
2012. július 16. 12:20:34 válasz erreVickyke Vickyke
Törölt reg
Megjöttem Drágám, mi a helyzet? Milyen volt a hétvége?
 
2012. július 16. 12:17:19 válasz erreBrigi023 Brigi023
inaktív
Puszi Vickym:)
 
2012. július 16. 12:13:09 válasz erreVickyke Vickyke
Törölt reg
Hello Wooom :)Várj, végig olvasom, hogy miről volt szó :DPuszi Brigim :)
 
2012. július 16. 11:57:17 válasz erreBlabla12 Blabla12
Törölt reg
 
 
 
Nagy ölelés ismét mindenkinek :)))
Csak beröppenek, már söprögölök is tovább. Illetékesnek válasz a csevimben :)))
 
Apple! Da, ja tózse rabótaju. Sto ti rabótajet? :))) BKV? :)))
 
 
 
 
2012. július 16. 11:52:57 válasz erreTalita Talita
inaktív
Hát ez az!Minek????
 
2012. július 16. 11:52:27 válasz errewooody wooody
Megbízható
Ha nem úgy, akkor minek? :D
 
2012. július 16. 11:51:54 válasz erreTalita Talita
inaktív
Aga,akkor mi lelki társak vagyunk!
Na most már tényleg,"nem úgy",de elmentem.DD
 
2012. július 16. 11:47:52 válasz erreagamennon agamennon
Nagytudású
Sajnos annyi mindent megtanultam az életben,hogy csak igy tudtam "tulélni".
 
2012. július 16. 11:44:23 válasz erreTalita Talita
inaktív
pedig egész jól szimulálod.
 
 
2012. július 16. 11:42:43 válasz erreagamennon agamennon
Nagytudású
Na,na.Bölcs nem vagyok.
 
2012. július 16. 11:39:06 válasz erreTalita Talita
inaktív
Aga,csodállak!
Ennyi bölcsesség,hogy szorult beléd!
Én meg tudod mit szoktam mondani,hogy a szerelmi bánat az még rosszabb,úgyhogy nem is olyan rossz  nekem.
 
2012. július 16. 11:36:11 válasz erreagamennon agamennon
Nagytudású
Fel a fejel Orsi babi.Pozitiv hozá állást kérek!!Minden rossznál van egy rosszabb.Tehát örülni kell hogy nem a rosszabb történik,vagy történt meg velünk.
 
2012. július 16. 11:29:12 válasz erreTalita Talita
inaktív
Én talán a pénteket.
De a hétfőnél nincs undibb.
 
2012. július 16. 11:26:33 válasz erreagamennon agamennon
Nagytudású
A szombatot kivánom mindenkinek.Èn azt szeretem a legjobban.
 
2012. július 16. 11:23:18 válasz erreTalita Talita
inaktív
Jól mondod Aga4
De azért az itteni dolgozóknak nem kívánod ezt,ugye?
 
2012. július 16. 11:21:42 válasz erreagamennon agamennon
Nagytudású
Hétfő-kedd,nincs munkakedv.Szerda az jó nap,dolgozunk majd holnap.Csütörtök-péntek,vége a hétnek.Szombaton adunk a pi..ának,vasárnap megiszuk a maradék piánkat!!
 
2012. július 16. 11:17:12 válasz erreTalita Talita
inaktív
Én meg szerdán leszek jobban,ha elmúlnak a keddi megpróbáltatások.
 
2012. július 16. 11:14:19 válasz erreagamennon agamennon
Nagytudású
Ès akkor lennék igazán jól ha valakit lehetne egy kicsit kényztetni,maszirozni.
 
2012. július 16. 11:12:47 válasz erreagamennon agamennon
Nagytudású
Hivatalokba?Sok szerencsét.
 
2012. július 16. 11:12:04 válasz erreQueenstella Queenstella
inaktív
Fokozd tovább Orsi!!!!!!!!!!!!!!! :))))))))
 
2012. július 16. 11:10:40 válasz erreTalita Talita
inaktív
Gondolod Woody?Kezdesz rámismerni?Szerinted be kéne írnom nekem is adatlapomra,ha magas telt nőre vágytál,megtaláltál??
DDDDDDDDDDDD
 
2012. július 16. 11:09:27 válasz erreTalita Talita
inaktív
Legalább valami jó hír,hogy Aga jól van.
 
«    1261. oldal 
Happy Massage