Deprecated: Automatic conversion of false to array is deprecated in /home/beszamolok/public_html/includes/uzenofal.php on line 71

Üzenőfal

Üzenet írásához legalább Friss újonc rang szükséges.
A rangok listájáról itt olvashatsz
«    1266. oldal 
2012. július 15. 17:29:05 válasz erreVickyke Vickyke
Törölt reg
Láttam, tényleg szép :)
 
2012. július 15. 17:25:15 válasz erreApple_ Apple_
V.I.P.
Miért ne ?! :-) Az enyém úgyis szebb :-))))
 
2012. július 15. 17:23:56 válasz erreVickyke Vickyke
Törölt reg
Én is láttam, feltegyem?
 
2012. július 15. 17:22:46 válasz erreApple_ Apple_
V.I.P.
Nyertem! Láttam a szivárványt :-)))) Fel is toltam :-)
 
2012. július 15. 17:13:49 válasz erreVickyke Vickyke
Törölt reg
Itt is közben süt a nap :)Sajna én a szivárványt nem látom, nem arra néz az ablak :(
 
2012. július 15. 17:11:01 válasz erreApple_ Apple_
V.I.P.
Hát errefelé most esik először a nap során.... az éjjel volt valami nagy zuhi, azt reggel láttam a séta alatt, de azóta egy csepp sem esett.... most meg szép nyári eső.... és közben világosodik ki az ég :-) Lehet, hogy még szivárvány is lesz ?! :-)
 
2012. július 15. 17:08:13 válasz erreVickyke Vickyke
Törölt reg
Nem néztél ki egésznap az ablakon? Egésznap esik :)
 
2012. július 15. 17:07:01 válasz erreApple_ Apple_
V.I.P.
Hihetetlen... esik.... :-))))
 
2012. július 15. 16:42:39 válasz erreVickyke Vickyke
Törölt reg
Neeem, akkor a Tietek vagyok :)
 
2012. július 15. 16:42:10 válasz erreApple_ Apple_
V.I.P.
Hétköznap is megteheted Picinyem :-)))
 
2012. július 15. 16:39:52 válasz erreVickyke Vickyke
Törölt reg
És akkor ismét jó reggelt igy fél 5 után :DDDKöszönöm Hercegem! :))Sennám, ez titok (is) titok :DDKedvesem, hétvége van, megtehetem :D
 
2012. július 15. 15:58:26 válasz erreADRIEN11 ADRIEN11
inaktív
Szép napot mindenkinek! :)
 
2012. július 15. 14:55:13 válasz erreApple_ Apple_
V.I.P.
Reggelt ?! Délben ?! Ha, ha, ha :-)))
 
 
2012. július 15. 14:43:24 válasz erreAyrton S Ayrton S
V.I.P.
Vajon mi lehet az??:)
 
2012. július 15. 14:34:37 válasz erreHerceged Herceged
V.I.P.
:))))  Tisztogasd fényesítsd !!:))  És akkor mindíg hadrafogható mikor csak szükségét érzed hogy használni kell  !!:PP :DDD
 
2012. július 15. 13:12:25 válasz erreVickyke Vickyke
Törölt reg
Halihó Drága Hercegem!Akkor jössz látogatóba, amikor csak szeretnél Édesem :)Igérem, vigyázok rá, örökbefogadom, gondosan nevelgetem :DÉs az tuti h még hasznát is fogom venni :DKöszönöm!!! Csókocskák
 
2012. július 15. 13:07:04 válasz erreHerceged Herceged
V.I.P.
Szia !!
Azért néha,-néha megnézhetem az ékszerkémet ,hogy ne érezzem oly nagy hiányát ???
Ha úgy vigyézol reá mint ha a tied lenne ,maradhat !!!
Hátha még hasznát is veszed !!!  :))
Csókocskák !!!
 
2012. július 15. 12:37:41 válasz erreVickyke Vickyke
Törölt reg
Szép jó reggelt Drágáim :)Riszáltam, csipőmozgás volt rendesen :PVigyázok rá, mint a szemem fényére :D Lehet nem is adom vissza :)Csókocskák
 
2012. július 15. 09:48:16 válasz erreApple_ Apple_
V.I.P.
Szép napot Vándor!
 
2012. július 15. 09:47:41 válasz erreHerceged Herceged
V.I.P.
Mély tiszteletem mindenkinek !!
Szép ébredezést eme reggelen , Csodaszép Leányok ,Hölgyek  !!  Csókok  kívánatos ajkaitokra !:PP:))
Uraknak egy ötös mindenképpen !!!
 
2012. július 15. 09:44:17 válasz erreHerceged Herceged
V.I.P.
Hát,,,:))) vigyázz is reá, látod mennyi mindenre jóóóó :PPP
Szép hétvégét szépleány !!
Csókocskák !!
 
 
2012. július 15. 09:39:07 válasz erreApple_ Apple_
V.I.P.
Szép reggelt két meglepetéses :-))))
 
2012. július 15. 09:32:05 válasz erreBarbyXIV BarbyXIV
Friss újonc
Szép jó reggelt drágáim :)))
 
2012. július 15. 09:11:34 válasz erreApple_ Apple_
V.I.P.
Szép jó reggelt FalLakók! :-)))
 
2012. július 14. 22:23:37 válasz erreApple_ Apple_
V.I.P.
Szép álmokat FalLakók! Na meg Kukucskálók ! :-))))
 
2012. július 14. 21:59:34 válasz erreApple_ Apple_
V.I.P.
Már megvót: Pinokkió :-))))
Riszáljad úgyisúgyis..... :-)))
 
2012. július 14. 21:56:34 válasz erreVickyke Vickyke
Törölt reg
Ezt örömmel hallom Drága :))Vigyázz is magadra, még nálam van az ékszered :P :DKellemes szép estét! Csókocskák
 
2012. július 14. 21:55:55 válasz erreVickyke Vickyke
Törölt reg
Azt még mindig neked kell kitaltálnod, addig én megyek és party-zom egyet :P :DCsókollak
 
2012. július 14. 20:15:55 válasz erreHerceged Herceged
V.I.P.
Üdv Apple !!
Fel ,és el sem lenne jó !!
Maradok a talajon ,had tapadjon az a 12 abroncs rendesen !!!
 
2012. július 14. 20:13:08 válasz erreHerceged Herceged
V.I.P.
Néked is  kis huncut,szép leány !!
Túláltem a tegnapi utazást !!:)))
 
2012. július 14. 19:54:29 válasz erreApple_ Apple_
V.I.P.
Megvót :-) Javaslat(ok) ? :-)
 
2012. július 14. 19:34:02 válasz erreVickyke Vickyke
Törölt reg
Oksi Édesem! :) Kellemes kutyázást :)
 
2012. július 14. 19:32:37 válasz erreApple_ Apple_
V.I.P.
Most lemegyek kicsit kuttyot sétáltani :-)
Mire visszajövök várom az engesztelős javaslatokat :-))))
 
2012. július 14. 19:30:27 válasz erreVickyke Vickyke
Törölt reg
Naaa, ne durcizz :PImádlak és kapsz engesztelést :P
 
2012. július 14. 19:24:18 válasz erreApple_ Apple_
V.I.P.
Nincs halihó.... meg Kedvesem.... most durci van :-))))
 
2012. július 14. 19:23:26 válasz erreApple_ Apple_
V.I.P.
Vigyázz Vándor, Londonban fel ne szállj, mert a RAF rögötn levadász :-))))
 
2012. július 14. 19:23:14 válasz erreVickyke Vickyke
Törölt reg
Szép estét Drága Hercegem!Halihó Kedvesem, Üdv Taz! :))
 
2012. július 14. 19:05:32 válasz erreHerceged Herceged
V.I.P.
Üdv Taz !
Jelenleg Francia honban (Marc) hétfő hajnalban Calais, majd vonat,és London !
Ha időm és lehetőségem engedi ide kukkantok !!!
 
2012. július 14. 18:17:44 válasz erreApple_ Apple_
V.I.P.
Punnyadik Mindenki :-))) Kell is az....
 
2012. július 14. 13:54:10 válasz erreTaz16 Taz16
Már Valaki itt
Szewa Herceg!  Téged is látni? :-)
Hol kolbászoltál ?
 
2012. július 14. 11:37:18 válasz erreHerceged Herceged
V.I.P.
Csókocskák szépleány !!!! :-*
 
2012. július 14. 11:16:53 válasz erreVickyke Vickyke
Törölt reg
Jó reggelt Hercegem!!!
 
2012. július 14. 11:10:48 válasz erreHerceged Herceged
V.I.P.
Na csodaszép napot a jelenlevőknek !!!!
Szépsges hölgyek csókocsák ajkaitokra !:))
Urak pacsi !!
 
2012. július 14. 10:37:48 válasz erreVickyke Vickyke
Törölt reg
Azt se :D Hagyom őket, csinálják a dolgukat :D
 
2012. július 14. 10:33:25 válasz erreApple_ Apple_
V.I.P.
Szvsz, ha jót akarsz semmi olyat nem csinálsz, amit szájjal kell :-))))) Gyorsabban végeztek....  :-))) inkább csak mutogass :-))))
 
2012. július 14. 10:30:04 válasz erreVickyke Vickyke
Törölt reg
Na pont ezért nem fogom őket piszkálni. Csinálják meg gyorsan, aztán takarodót fújok :)
 
2012. július 14. 10:28:03 válasz erreApple_ Apple_
V.I.P.
Ha nem piszkálod őket, akkor gyorsak lesznek :-))
Ha igen..... akkor még gyorsabbak :-)
Legfeljebb kifestve nem lesz :-))))))
 
2012. július 14. 10:27:14 válasz erreVickyke Vickyke
Törölt reg
Mást :)
 
2012. július 14. 10:26:50 válasz erreApple_ Apple_
V.I.P.
Téged festenek, vagy valami mást ? :-))))
 
2012. július 14. 10:25:23 válasz erreVickyke Vickyke
Törölt reg
:D:D:DRemélem gyorsan lerendezik, nincs kedvem megint egésznap ott ülni...
 
«    1266. oldal 
Happy Massage