• Beküldte:
  • Egyeztetés:

    A másik oldalon hirdet igencsak vonzó képekkel. Már készültem hozzá egy ideje, annak ellenére, hogy nem sokat lehetett tudni róla, de gondoltam felhívom és majd a beszélgetésből kiderül érdemes-e menni hozzá. Így is lett, hívtam, felvette, aztán visszahívtam még pár perc múlva, mert parkolás közben annyira zavarta őt a pittyegés hogy megkért csörögjek, ha leparkoltam. Szerencsére volt még aznapra szabad időpontja. Gyorsan le is csaptam a lehetőségre.
  • Megközelítés:

    A 11. kerület látogatottabb része, egy lakópark, amely se nem régi, se nem új. Parkolni nehéz, így a villamos talán jobb választás lehet. A címet könnyű megtalálni, nincs benne semmi trükk.
  • Helyszín:

    Lakás rendezett, tiszta. Pici előszoba, onnét nyílik a fürdő. Nappaliban kanapé + egyebek, onnét balra, fal mögött a tetthely, kicsit szűken egy ággyal, plusz a kiegészítők. Ruhát a nappaliban pakoltam a székre, de az ágy mellett is van erre lehetőség. A fürdőben zuhanyfülke néhány tusfürdővel, szájvíz műanyag poharakkal. A türcsi állapota, nedvszívó képessége megfelelő.
  • Hirdető külseje:

    A képek sokat ígérnek, bombázó alakot, arc nélkül. Az alak majdnem hozza az ígéretet, Cici fronton kicsit a képek többet ígérnek a valóságnál, ami bár orvos keze munkáját mutatja, egyáltalán nem kevés, és szép is, nekem a képek mást sugalltak. A popsi olyan, mint a képeken, szép, kerek, markolni való, izmos. Arcra kedves, mosolygós, töltött száj, ami elsőre határeset, de amikor kényeztet vele, az igencsak finom. Ami a képeken sem látszik, a babapunci, aminél szebbet nem igen láttam, ilyet is csak ritkán.
  • Masszázs:

    Fordított masszázs volt, felajánlottam, hogy megmasszírozom, aminek ő is örült. Én duplán. Egyrészt hamarabb láthattam pucéran, másrészt hamarabb érinthettem a kezeimmel. És a tempót is én diktáltam. Fentről indultam, ahogy kell, szépen végig haladtam egészen a lábfejéig. Közben beszélgettünk erről-arról. Majd felfelé haladva már a popsinál többet időztem, lassan áttérve a simogatós elemekre. Vevő volt erre is, lábait enyhén szét nyitotta. Comb belsőt egyre gyakrabban és hosszabban simítottam, bele-bele szőve a punci közvetlen közelénel érintését is. Itt már emelgette finoman a csípőjét. Kisvártatva kézről szájra váltottam és a fenekével kezdve csókokkal, nyelvjátékkel halmoztam el a környéket, egyre közelebb kerülve a puncijához. A csípőjét magasra emelte, hogy jobban hozzá férjek, én pedig belenyaltam a kelyhébe. Kisvártatva megfordult, ekkor gondoltam csókot lopok, de abban nem volt akkora partner. El sem utasított, de nem is volt nagy smárolás, sebaj, irány a cickók halmai. Itt is jól elvoltam, ő is a hangok alapján. Majd vissza a tükörsima babapuncihoz. Élvezettek nyalogattam, majd mikor még inkább megnyílt, akkor már faltam annyira finom volt. Kis kézi segítséggel és kitartással a csúcsra jutott.
  • Kényeztetés:

    Helyet cseréltünk, megkérdezte hogyan szeretem, elárultam a titkos receptet, ő pedig hozzá kezdett. Először oldalról közelített. Itt mutatkoztak meg töltött ajkai igazi előnyei, puhán, finoman vette körbe álló farkamat, miközben nyelvvel is érezhetően rádolgozott. Nedvesítésben nem volt hiány és változatosságban sem. A zacsi is kapott a jóból, nyelvvel, nyállal. Majd újra a lőcs, körbe nyalva cuppogva, tövig benyelve, sokféle képpen kapott a jóból. Hol csukott szemmel, hol rá nézve élveztem tevékenykedését. Később a alábaim közé telepedett és itt folytatta áldásos tevékenységét. Mikor éreztem, hogy már nem bírom sokáig, kértem, hogy térdeljen le és pedig elé álltam. Újra szájába vett és puha ujjacskáival a zacsit és a gát környékét simizte, miközben körbefonva a farkam, hol mélyebben, hol kevésbe engedve ajkai közé. Aztán eljött a végkifejlet ideje is és a cicikre táraztam. Szépen levezetett, majd egymás megtörülgettük. Kis pihi, zuhi és el.
  • Elszámolás:

    Telefonban nem beszéltünk róla, érkeztemkor jelezte acsokor méretét, melyet akkor le is tettem az asztalra. Nem tudok extrákról.
  • Összkép:

    Kedves lány, többször kérdezte, hogyan szeretem, látszott, hogy figyel és a legjobbat akarja nekem.
Happy Massage