Telefonon érdeklődtem, először nem értem el, de visszacsörgött amire ismét hívtam és megkaptam a tájékoztatót. Mivel a képei és a hangja már felkeltették az érdeklődésemet rögtön időpontot is egyeztettünk egy 1.5órás programra. Később, amikor már odafele tartottam, írt egy SMS-t hogy jövök-e amire egyből válaszoltam is igennel.
Megközelítés:
BKV metró megállótól 6p séta kocsival üllőitról egy jobbos letérő. ingyenes parkolás régi épitésű ház de tiszta és bekamerázott.
Helyszín:
A lakás és a fürdő tiszta, egy szobás, de aranyos :) A szobában egy francia ágy a tett helyszíne, fürdőben többféle tusfürdő, a szájvizet sajnos elfejeltettem használni így azt nem tudom, de a csók amúgy sincs .
Hirdető külseje:
Képeknek megfelelő alkat, nekem arcra is kifejezetten tetszett, korát 20as évei elejére tenném. A haja azt hiszem össze volt fogva és úgy is maradt. Köntösben fogadott.
Masszázs:
Megérkezésemkor hívtam üdvözöltük egymást mivel Aztán a szobába lettem beinvitálva és ott vetkőztem, pár perc múlva mehettem fürdeni, Mire a fürdéssel végeztem mar olaj kikészítve padon törcsi és feküdhettem is hasra és nekiállt masszírozni. Lábak + hát, felváltva erősebben és gyengédebben, úgy emlékszem utalt rá hogy van ilyen végzettsége. A masszázs nem volt hosszú kb. 30p lehetett.Mivel 2 szeri levezetés van és szóltam hogy nekem oda idő kell.
Kényeztetés:
Masszázs után szólt, hogy mehetek a francia ágyra . Először kézzel próbált életre kelteni pár percig aztán rákérdeztem, hogy a simizhetem e mondta persze ugyis szól ha valami nem jó. Kicsit ismerkedtem a cicikkel amelyek feszesek, ritka szép nem mű hatású mellek, mint amit a képek sugalltak számomra nekem tetszettek. Aztán a cicikkel próbáltam még kézzel játszani ekkor rákérdeztem, hogy punci simi mondta hogy persze. Franciája kellemes, néha kézzel is besegít, nem is kellett túl sok idő és már éreztem, hogy végem lesz ezért szóltam is neki hogy készüljön mert Gyorsan a cicijére vett és pillanatok múlva már végem is volt, nem sietett.
Majd mindketten megtörölgettük magunkat és megkérdezte hogy szeretnék-e fürdeni. Mondtam hogy igen, így kaptam új törölközőt és újabb zuhany következett. Mikor kijöttem a zuhanyból egyből nekiáltunk még 1 romizasnak aztan cicamosdás volt részemről ,öltöztem is, majd beszélgettünk kicsit , kikísért és elköszöntünk.
Elszámolás:
A randi 1.5órás volt, és az ajándék * virágszálból álló csokor volt.
Összkép:
elegedetten távoztam biztosan visszamegyek es szivbol ajanlom mindenkinek.