A megadott mobiltelefonszámot rögtön felvették. Nem a hölgy kezeli a telefont, hanem központi szám van megadva. Az általam választott időpont szabad volt. Így rögtön tudtam menni.
Megközelítés:
Ez itt nem könnyű, szerencsére nekem nem volt vele gondom, de érdemes rá plusz időt tervezni, ha valaki autóval jön.
Helyszín:
A helyszín a látogatás céljának megfelelő, és Dia mindent megtett, hogy felforrósítsa a hangulatom, de jéghideg falak vannak. Szerintem amikor éppen nincsenek itt, akkor hagyják kihűlni az épületet, így egyedül a gyönyörű Diána látványa és tapasztalt mozdulatai miatt sajnáltam, hogy elrepült a 40 perc, amire jöttem.
Hirdető külseje:
A képeknek tökéletesen megfelelő, sőt, még azt gondolom, hogy élőben sokkal szebb. Elképesztően mosolygós, kedves szemei vannak, és nagyon barátságos. Kifejezetten szép arcúnak mondanám és elképesztően szexi alakja van. Az a nő, aki ha az utcán a közeledbe kerül, akkor simán pofára esel, annyira bámulod. :D Nem is értem, hogy kerül ilyen helyre, de őszintén örülök neki. Igényes, a szép és az egzotikus, nagy cicis modellek iránt érdeklődő uraknak jó szívvel ajánlom.
Masszázs:
A lábaimmal kezdte a masszázst és hála az égnek, nem csak cirógatott. Már ebből is tudtam, hogy értő kezek közé kerültem. Ezt követően a 40 percet maximálisan kihasználta és a hátamat is rendkívül jól megmasszírozta. Egészen felfrissültem tőle. Ha semmi más nem lett volna, akkor is megérte volna.
Kényeztetés:
Boldog befejezésre van csak lehetőség, de nagyon megérte. A kezeit használta, de semmi másra nem volt szükség, mert sokkal jobb volt, mint másnál az orális kényeztetés.
Elszámolás:
Semmi extrát nem vállal, de nem is kértem. Eleve kizárt volt a hivatalos lehetőségeken túl bármi más.
Összkép:
Rendkívül jól éreztem magam. Azon kevés hölgyek egyike, akiknél a masszázzsal is beértem volna ezért a pénzért, így viszont a lingam masszázs már szinte ajándék volt. Holott csak azért is megérte volna a kért pénz. Szerintem simán 40 virágszálat is megért volna, Diána igazi kincs, remélem még sokáig élvezhetem a társaságát.