• Beküldte:
  • Egyeztetés:

    Luna bemutatkozása és „étlapja” azonnal megfogott. Volt benne valami egyszerre érzéki és őszinte, amitől ellenállhatatlan késztetést éreztem, hogy személyesen is megismerjem. Külön plusz pont, hogy részletes infót ad magáról, így könnyebb volt elképzelni, mire számíthatok – és ettől csak még izgatottabb lettem.
    Mivel VTR-en keresztül is foglalható, belevágtam... na, és itt kezdődött a kisebb logisztikai dráma.
    Először rossz időpontot küldtem be, amit csak órákkal később vettem észre – így gyorsan megszakítottam a kérést, majd küldtem egy újat, ezúttal némi magyarázó szöveggel. Hogy fokozzam a helyzetet, mivel nem jött gyors válasz, gondoltam, telefonon is próbálkozom... Persze abban a pillanatban toppant be a kolléga, így kénytelen voltam átmenni egy másik helyiségbe, és hát... valljuk be, totál szétcsúszva, összeszedetlenül próbáltam egyeztetni. Szegény Lunát szerintem konkrétan összezavartam.
    Lelkiekben már felkészültem rá, hogy elástam magam nála, és lőttek a randinak.
    Aztán jött a meglepetés: elfogadta az új időpontot – sőt, még válaszolt is az üzenetemben feltett kérdésemre, miszerint egy órán belül két lehetőség is van-e (a finoman kódolt érdeklődésre frappáns, de kedves választ kaptam). Ezután már csak egy dolgom volt: visszaigazolni az érkezésem az oldalon keresztül – természetesen időben.
  • Megközelítés:

    Mivel a címet tudtam, ezért már csak a lejutást kellett megszerveznem. Több opció is a rendelkezésemre állt. BKV, 4-6 os villamos+busz is a közelben tesz le vagy a kocsi, de ott a kockázat, hogy lesz-e hely. Nosza 1 életünk van, kocsival indultam el. Szerencsémre a félelmem nem igazolódott be, mert volt bőven hely, de azért biztos ami biztos alapon én az utca legelején parkoltam, most nettó 100m gyaloglás nem a világ vége. Egy zsák apróval kell készülni, mert 600ft/órát kell áldoznunk a gépszörny parkoltatásáért. A cím egyértelmű lenne, de trükkös, mert a szám mellett betűk is sorakoznak, amit nem kaptam meg. Így jobb híján 1 perccel bebocsátásom előtt telefonáltam, és kiderült nem az a cím, hanem eggyel lejebb. ( Betudtam ezt annak, hogy a sok variálásom miatt, lehet azt hitte nem jelenek meg ). Miután bejutottam X. emeletre lifttel mentem, és onnan már pofon egyszerű a történet.
  • Helyszín:

    A találka egy régebbi, de szépen felújított panelházban volt. Kívülről talán nem villog, de belül minden tiszta, modern és rendezett. Zuhanyzós fürdő fogadott – viszont, ahogy az mostanában „trendinek” tűnik, zuhanyrózsa-tartó itt sem volt. Komolyan mondom, ha így halad, mellékállásban elkezdek felszerelni ilyeneket a lányoknak… :)
    Mi a lakás egyik hátsó szobájába vonultunk vissza, ahol egy kényelmes matrac várt, egy kis szék a ruháknak, és kellemes, vörös LED hangulatvilágítás tette intimebbé a teret. A ventilátor gondoskodott arról, hogy kellemes hőmérséklet legyen – ez most nyáron kifejezetten jól esett.
    Friss, ropogós törölközőt kaptam, és többféle tusfürdő közül lehetett választani (ez nálam mindig plusz pont ). A mosdóban természetesen a jól ismert „klasszikus szett” is ott sorakozott: szájvíz, pohár, tisztaság, minden rendben volt.
  • Hirdető külseje:

    Luna fotói már önmagukban is sokat ígérnek, de élőben minden elvárást túlszárnyal. Az a pirosas, fodros kis ruha, amiben fogadott, valósággal rátapadt a testére – ahogy végigsétált előttem, nem tagadom, komoly vérbőséget okozott. Már az első pillanattól érződött rajta a határozottság, mégis végig kedves, mosolygós és közvetlen volt, amitől egyre inkább oldódott a hangulat.
    Az alakja egészen lenyűgöző: a popsi–punci kombináció valami brutális, tényleg nehéz szavakba önteni. A cicik pont tenyérbe illők, a has lapos, az egész teste szinte hívogat – de nem hivalkodóan, hanem ízlésesen csábító módon. Az arca is nagyon szép, abszolút nincs csalódás élőben sem. Az igéző barna szemei pedig… hát ott kicsit elvesztem. Van bennük valami különleges, valami puha, mégis buja fény, amitől pillanatok alatt megbabonáz az ember. És talán ez az, ami Lunát igazán emlékezetessé teszi: nem csak a test, hanem a kisugárzás, az a finom, nőies magabiztosság, amit áraszt magából.
  • Action:

    Ahogy beléptem, határozott kézfogás, két puszi, majd máris a szoba felé vettük az irányt. Ott egyeztettük a részleteket, én pedig alig vártam, hogy a zuhany után végre megízlelhessem az ajkait. Mire visszatértem, Luna már megszabadult a piros ruhától, csak egy fekete, penge vékony tangás fehérnemű volt rajta – elképesztően dögös látvány.
    Megcsókoltam – igazi, nyelves, beleélős csók volt. Térdelve folytattuk a csókolózást az ágyon, közben egymásról leszedtük a maradék ruhát. A keze máris elkalandozott, miközben én is megtaláltam a kelyhét. Nem kellett kérlelni, hamarosan már lelkesen franciázott – igazi odaadó, élvezetes, szexi hangokkal kísért kényeztetés volt, a golyókat se hagyta ki. Látszott rajta, hogy nem „letudni” akarja, hanem minél több élvezetet adni.
    Viszonozni akartam – kértem, hadd kóstoljam meg, ő pedig boldogan engedett. A puncija illatos, tiszta, és finom volt – az érintésekre érzékenyen reagált, szóval nem kellett sok, hogy forró hangulatba kerüljünk.
    Aztán jött az ötlete: „csináljuk 69-ben” – na, mondanom sem kell, benne voltam. Hamar átdobta a lábát a fejem fölött, és már a farkam is a szájában volt. Ő dolgozott a farkamon, én nyaltam, ő markolta a rudat, én hol combját, hol a popsiját – szenzációs pillanatok voltak.
    Szinte egyszerre mondtuk ki, hogy jöhet a gumi, szexeljünk :) Kérdezte mivel kezdjük, mondtam neki, hogy gyere lovacskába, mire ő mosolyogva nyeregbe is pattant. Luna itt is elemében volt: váltogatta a tempót, mozgott rajtam, jött le csókért, közben élvezettel nyögött.
    Egyszer csak megmarkolta a saját fenekét – akkor én is ráfogtam a kezeire, és együtt diktáltuk az őrült tempót, és innen már csak fölfelé mentünk. Misszibe kértem, ott pedig Luna teljesen partner volt. Tényleg: szenvedélyes, aktív, és benne van a vadabb tempóban is. Bíztatott, kérte, hogy csókoljam éreztem, hogy benne vagyunk mindketten. A tempó, a hangulat, a testek játéka olyan volt, amit nehezen felejt el az ember.
    Aztán hátról következett, mert ezt a gyönyörű popsit nem lehetett kihagyni. Újabb lendület, újabb csókok – volt egy pont, amikor teljesen összehangolódtunk, és… elszabadult a vulkán, megadtam magam a teste szorításának. De Luna nem engedett el: hagyta, hogy benne nyugodjak meg, majd segített a „romok eltakarításában”.
    Ezután még levezetésképp összebújva beszélgettünk. Végül fájó szívvel, de időben zártam a randit, még egy gyors zuhany, utolsó csók, és búcsú.
  • Elszámolás:

    Előre kérte a csokrot, én meg a kapott pohár víz alá tettem diszkréten. 1 db extrája van az a popsi szex.
  • Összkép:

    Luna kellemes meglepetés volt számomra. A találkozónk előtt még nem született róla beszámoló, így egy kis kockázattal indultam, de végül ez lett az egyik legjobb döntésem. Teljes odaadással volt jelen, igazi barátnőfeelinggel ajándékozott meg, és amikor eljött az idő, egy pillanat alatt vad, szexi istennőként robbant be az élmény közepébe. Minden várakozásomat felülmúlta. A stílusa, a teste, az energiája – összhangban voltak. A jó értelemben már most rabul ejtett, és alig várom, hogy újra átélhessem vele ezt a forró és kedves varázslatot.
Happy Massage