Action:
Ajtón belépésem után mögöttem az bezárva üdvözölt Fanni.
Bemutatkozás 2 puszi, majd beljebb invitált.
Kis beszélgetés, hogy ne olyan dúr bele módom menjen a dolog. (Nekem ez is nagyon tetszett)
Majd kaptam egy törcsit és irány a fürdő.
Visszatértemkor Kedvesem már csak a kis piros melltartó bugyi szettben várt. Ami megemlíteném nagyon jól állt neki.
De azért ahogy így egymás előtt állva elkezdtük egymást simogatni és csókolgatni, megjegyezte hogy túl vagyok öltözve és gyorsan leoldotta rólam a törölközőt.
Mire én válaszul mondtam neki hogy te is túl vagy öltözve, és közben hátán kezemet a melltartó csatja felé simítva, kipattintottam azt.
Melyet kis meglepődéssel konstatált, hogy ez gyors volt. Mire én őszintén mondtam hogy ilyen feszes testen nem olyan nehéz. Tényleg szinte magától ugrott le a szép, nagy, formás cickóiról.
Ezek után is folytattuk még egy kicsit az ismerkedést. Én az ikreket és a fenekét markolászva, a csókcsata és a nyakra puszik közepette, drága partnerem meg izgatóan le-le tévedt simogatásaival a farkamhoz.
Az ágy felé vettem az irányt és arra leülve lesegítettem Fanni róla a bugyit. Majd magamhoz húztam az ágyra.
Tovább folyt a csókcsata, melyből Kedvesem finoman lejjebb csúszva, kis ízelítőt tartott francia tudásából, amely itt még elég lassú, finom, érzéki fajta volt. Természetesen ezt mindenképpen viszonozni akartam neki, és miután megkértem szépen elkezdtem nyaldosni a finom kis punciját.
Nagyon szép húsos szeméremajkai vannak Fanninak élvezet volt nyalni falni :P
Szerencsére úgy hallatszott, hogy neki is tetszik ténykedésem, mely közben nagy élvezettel vándoroltak végig kezeim teste domborulatain.
A mellei tetejétől, azokat átölelve a csipőjén és a hasán át egészen le a szeméremdombjáig, combjáig.
Imádtam közben simogatni, fogdosni és markolászni, teste minden részén.
Ezek után egy ki lovaglást kértem tőle, mert sejtettem, hogy pazar látvány lesz nyeregben, és nem is tévedtem.
Ütemes csattogó lovaglásba kezdett Fanni, isteni látvány és élmény. Kicsit később átment guggolásba is majd én is toltam neki egy kicsit alulról.
Amikor édes Cowgirl-öm megfáradt, átfordultunk messzibe és én diktáltam egy nagyobb tempót, melyet gyönyörű hangszimfónia kísért tőle.
Tempómból olykor visszafogtam, hogy egy-két csókot még lopjak tőle, de utána folytattam kéjbarlangja döngetését.
Itt már én az élvezetek teljes delíriumában voltam annyira magamon kívül hogy már pontosan nem is tudom mennyi mindent élvezhettem még...
Fanni egy intenzívebb mélytorkos, zacsi nyalogatós szopása mellett volt még 69 és egy kis doggy is.
Csatokosra izzadtan és kimerülve reppent el az 1 óra, mely után kaptam egy kis vizet beszélgettünk még egy picit, majd egy gyors tusi, végül egy ölelkezős búcsú csók mely közben még megmarkolásztam Fanni fenekét.