• Beküldte:
  • Selby reagálása

    A vágy az elmében születik!Imádom az
    ilyen intelligens férfiakat! Köszönöm

  • Egyeztetés:

    VTR, könnyen ment. A kérdéseimre is kedvesen válaszolt, éreztette már itt, hogy várja a randit.
  • Megközelítés:

    Ritkán rendel Pesten, főleg megyeszékhelyeken fordul meg. Ezért klasszik airbnb-lakásban voltunk a bulinegyed közepén. Nem tudom mennyit és meddig lesz itt. BKV-val remek, autóval horror. Én taxival mentem mert késésben voltam. Rákóczi útról nyíló utca, nagyon jól megközelíthető. Cím egyértelmű volt.
  • Helyszín:

    Miután jó eséllyel ideiglenes a tetthely, sok szót nem érdemel. Tiszta és rendezett volt, ágy is kényelmes. Fürdő is patyolat. A lépcsőház sem volt durva ahhoz képest, hogy milyenek vannak a VII-ben. Rendben tartott lakás, rendszerető birtokossal.
  • Hirdető külseje:

    A képeket szagértő fotós készítette, de Selby ötletei és beállításai szerint. Művésziek és sokakban azt a benyomást kelthetik, hogy egy plázacica kategóriájú nővel van dolguk, de a valóság ennél sokkal jobb és sokkal szexibb. Ugyanis egy nagyon csinos és bájos szomszédlányos karakterű lány fogadja a szexre éhes közönséget. Kb. 165 magas, szépen kreált szilikonos cicis, hosszú hajú tündér fogadott szexi piros fehérneműben és táncos tűsarkúban. Manapság már le kell sajnos írni hogy a fogai, arca rendben van. A popsija szédítő, engedi nyalni. Igazi barátnős lány.
  • Action:

    Bejutást követően röviden megbeszéltük a programot, jeleztem a popónyalás + nyalatás igényemet mint extrát. Itallal kínált, elfogadtam. Rákérdezett a fürdőre, amit én automatizmusnak gondolok ilyen felállásban, de mondta, hogy neki Pesten kívül ellenkező tapasztalatai vannak. Ez van. Visszatérve a szobába együtt mentünk fel a galériára, a szűk lépcsőn felfelé puszikkal fejeztem ki hódolatom a popsija iránt. Csókkal indítottunk egymás mellett fekve. Saját elhatározása alapján rögtön a seggemet vette célba és hanyatt fekve, majd pucsítva is rendesen elbánt velem odalent. Szenzációs volt. Közben a farkamat birizgálta, majd kértem a cserét és én nyársaltan fel a popóját és a húsos kislányos punciját. Annyira felhúzott hogy rögtön gumiért kiáltottam és kezdetben lovagolva majd szemből adtunk az érzésnek. Komoly biztatást és felszólítást kaptam a megbaszására (az ő szavai), amit igyekeztem teljesíteni. Hátulnézetből a popója kivégzett és a gumiba durrantam.

    Tisztogatás, majd rövid pihi. Sok mindenről beszéltünk, főleg a munkájáról. Rendkívül értelmes hölgy, politikában is otthon van. Minden tekintetben érződött rajta hogy szereti azt amit csinál és élvezi a szexet.

    Újabb körben csókok, popsinyalás, voltaképp ugyanaz a menet mint előbb, csak most állva, az ágyra támaszkodva is megraktam a hölgyet. Spricc a hasára, melleire.

    A harmadik körben NF volt csak terítéken és némi kézimunkás rásegítéssel sikerült újfent elrobbannom.

    Igyekeztem a kedvére lenni, de nem adta különösebb jelét az orgazmusnak, csak annak hogy nagyon élvezi az együttlétet.
  • Elszámolás:

    A díjazás az adatlapon látható, 1,5 órás mókára * mátyásmadarat engedtem szabadjára egy kis borravalóval megtoldva. A popsis kezelés 8. Szerintem összességében megérte mert azt kaptam amire számítottam, sőt. Borítékban hagytam az asztalon a végén.
  • Összkép:

    Mindenképpen tervezem visszatérni vagy máshol az országban elcsípni. Bájos, odaadó nő és le sem tudja tagadni hogy élvezi a szexet. Jót beszélgettünk, nem volt tolakodó. Ajánlom, mert fogytán a hasonló hozzáállású hirdető. Engem megvett. Ha még popót is vállalna, lehet nem is mennék máshova.
Happy Massage