• Ne vedd készpénznek a beszámolót, az író még nem érte el a Már Valaki itt rangot!
  • Beküldte:
  • Tímeád reagálása

    Drága WillCocks!
    Felejthetetlen első találkozás.
    Köszönöm Neked.
    Fergeteges volt.
    Örülök, hogy örömet szerezhettem Neked.
    Ölellek, csókollak: Tímeád

  • Egyeztetés:

    Több oldalon is láttam a hirdetését. Már ekkor megtetszettek a visszafogott, de sokat sejtető képei és a bemutatkozása, ezért úgy döntöttem, felhívom. Először csak informálódás volt, de már ekkor egész jól elbeszélgettünk. Már a hangja is kellemes, nem volt kérdés, hogy hamarosan találkozni fogunk. Így a hét folyamán később újra felhívtam, és másnapra beszéltünk meg időpontot. A második alkalommal épp nem tudta felvenni, de diszkréten visszacsörgetett, mikor már alkalmas volt Neki.
  • Megközelítés:

    BKV-val mentem. A Nyugatitól kb. 10 perc sétára lakik, de van megálló a közelben is. A helyszínt könnyű megtalálni, GPS odavisz.
  • Helyszín:

    Hangulatos, diszkrét kis belvárosi századfordulós lakás. Tiszta, rendezett. A fürdő jól felszerelt, többféle tusfürdő, szájvíz, eldobható fogkefék teszik otthonossá. A szobában nagy franciaágy, valamint igényes, halk zene gondoskodik az ellazulásról.
  • Hirdető külseje:

    A képeken látott gyönyörű hölgyemény nyitott ajtót. Az arca bájos, az igéző tekintete mélyen beégett az emlékezetembe. Az arckitakarástól nem kell félni, a diszkréció miatt van. Testalkata a képeknek megfelelő, nekem nagyon tetszett. Imádtam a csodaszép kebleit, a finom punciját, a selymes bőrét, a feszes combjait, az értő kis kezeit.
    A képekei is látható szettben fogadott, alatta szexi csipkés fehérneművel, rendkívül izgató volt.
  • Action:

    Már mindketten nagyon vártuk a személyes találkozót. Szívélyesen üdvözöltük egymást, bemutatkoztunk, majd kabát le. Ezután csakhamar elkezdett kicsomagolni a maradék ruhából. Közben hamar megtalálta Stanley-t is, és igen jó barátságba került vele. Különösen akkor, mikor én is elkezdtem lesegíteni róla a ruhadarabokat, és teljes valójában elém bukkant a szexi fehérnemű szettje. Miután a maradék textiltől is megszabadultunk, a fürdő felé vettük az irányt, és elszabadult az erotika. Lemosdattuk egymást. Közben egyre behatóbban ismerkedtünk a másik testével, majd egyszer csak kaptam egy olyan franciát, hogy ihaj. Én pedig a kebleivel ismerkedtem meg egyre jobban. Mondtam már, hogy imádom a melleit? :)
    Miután megszárítkoztunk, a franciaágyat vettük célba. Itt jódarabig ölelkeztünk, csókolóztunk, majd újra a csodás kebleit vettem kezelásbe. Ezután délre kalandoztam. Tetszett neki a ténykedésem, ezt hamarosan félreérthetetlenül a tudtomra is adta. Még egy darabig elidőztem odalenn, majd pedig ő következett. Értő kezekkel masszírozni kezdte Stanley-t, amitől az összes vérem oda áramlott. Majd ő is elkezdte a nyelvét használni, amitől tiszta libabőrös lettem. Mikor már be is kapta, éreztem, hogy közel a vég, ezért védőfelszerelést kértem.
    Mielőtt még felkerült volna, ülve ölelkeztünk és csókolóztunk. Közben a felsőtestével néha hozzám simult. A teste szinte kérte, hogy simogassam a hátát, a combját, és puszilgassam a csodaszép kebleit. Bimbói csakhamar megkeményedtek, amivel engem is rendesen feltüzelt. Közben ő is eléggé benedvesedett, úgyhogy hamar felkerült a gumi, majd missziben lettünk egymáséi. Közben ölelt, csókolt, húzott magához, magába. Kéjes nyögései, csókjai, ölelése, és nedves, szűk puncija megtették a hatásukat: hatalmasat élveztem a gumiba.
  • Elszámolás:

    Extrákról nem beszéltünk. Én kezdetnek egy ismerkedős, barátnős együttlétet képzeltem el, azt maximálisan megkaptam. Az első telefonhívástól kezdve végig nagyon korrekt volt.
  • Összkép:

    Fantasztikusan éreztem magam Vele. Végtelenül kedves lány gyönyörű arccal, igéző tekintettel, és bombasztikus testi adottságokkal. A vele töltött ídő egy olyan élmény volt, amit akár minden nap megismételnék.
Happy Massage