Telefonon beszéltünk és autós találkozót beszéltünk meg fél órában. Az örsön vettem fel és elmentünk egy eldugott helyre nem messze a környéken.
Megközelítés:
Könnyen megközelíthető helyen találkoztunk ahol javasolta de várnom kellett rá vagy 10 percet
Helyszín:
Kocsiban voltunk így a lakàsról nem tudok nyilatkozni.
Hirdető külseje:
Képeknek megfelelően néz ki talán egy kicsit felszedett magára a képekhez képest.
Action:
Elmentünk egy eldugott helyre amit ő javasolt az örstől nem messze. Kicsit sokat beszél de ennek ellenére kaptam tőle egy natúr franciát kezdés képen és utána gumihúzás után mehetett a szex is. Több pozitúrát kipróbáltam vele amit szó nélkül teljesített és a végén a popsit is kipróbáltam vele ami minden nehézség nélkül befogadott és itt is lett végem.
Elszámolás:
Nem kért külön rá semmit. Minden az alapban van nála még a popsi is. Azt leszámítva hogy sokat beszél és nem nagyon éli bele magát a dolgokba azon kívül ajánlom mert minden kívánságomat szó nélkül teljesítette és az időt sem nézte soha.
Összkép:
Összes égébe ajánlom még ha nem is éli bele magát annyira és szerintem korrekt árakon dolgozik
Webi megjegyzése:
Beszámolód túl rövid, ezért alapból nem kaptál prémium napokat. A beszámolóról a vendégek szavaznak, és a szavazás ha eléri a ponthatárt további prémium napokat írunk jóvá.