-
+36 20 208 2203
Magyarország, Budapest
2024-12-03 10:15:35
Masszázs beszámoló
felejthetetlen masszázs
kliens szerint retusált képpel hirdet
+36 20 208 2203
Magyarország, Budapest
2024-12-03 10:15:35
Masszázs beszámoló
felejthetetlen masszázs
kliens szerint retusált képpel hirdet
Egyeztetés:
Két nappal a tervezett randi előtt hívtam fel Szonját és írattam be magamat hozzá az esti órák egyikére. Telefonban udvarias volt, kedves hangon ecsetelte a lehetőségeket.
Megközelítés:
Göncz Árpád városközpontig vitt a metró. Onnan egy megállóra van a Honvéd kórház az 1-es villamossal. Leszálltam és csak be kellett sétálnom a szemközti kis utcán át az egyik új építésű társasház kapujáig.
Helyszín:
Kapuból újra hívtam őt,megadta a bejutáshoz szükséges instrukciókat, az emelet és ajtószámot.
Belépve cipőt egyből levetette velem, és a tatamival rendelkező szobába vezetett. Helyes kis szoba,tükrökkel és hangulatfénnyel.
Fürdőszoba egyből balra volt. Mennyezetig szürke csempe díszítette a vizesblokkot,hatalmas kád a sarokban,abban állva fürödtem meg. Kiegészítők és tisztaság terén itt is minden a legnagyobb rendben volt.
Hirdető külseje:
Képei lenyűgözőek. A valóság egy árnyalattal talán még jobb, mert ahogyan mozog, ahogyan beszél az totál beindító.A szőke nők mindig is a szexualitás megtestesítői voltak, kiváltképp, ha ekkora természetes mellekkel rendelkeznek, mint Szonja. Kétrészes fehérneműje csak úgy domborodott mindenfelé, ahol kell.
Arca is kedves, szépnek mondható. Mosolygós, kék szemű lány, csókos szájjal.
Talán nem idén lett 19 éves, de hogy fiatal az nem vitatható. Mellei pazarok, de azt hiszem ezt nem elég egyszer elmondani. A popsi is kívánatos,borotvált puncikája meg egyenesen zabálni való.
Masszázs:
Általában az ilyen fiatal, bombatestű lányoknál fel szoktam dobni azt hogy mit szólnának ha inkább én masszíroznám meg őket. Nem azért, mert nekem van róla szakképesítésem, vagy mert olyan profi vagyok benne,hanem, hogy még hasznosabban és még több erotikával töltsem el velük az időt. Többnyire elfogadják,ez most sem volt másként.
Szonja levetkőzött és a tatamira feküdt hanyatt,én pedig hozzáláttam a masszázsomhoz,ami inkább tapizás volt meg simogatás a részemről. Nem is húztuk tovább az időt, átváltottunk a kényeztetés program részre.
Kényeztetés:
Egyből csókolózással kezdtünk, majd a csodás kebleit vettem a számba,aztán hosszában elterülve a tatamin a csupasz punciját kényeztettem. Élmény volt nyalni, éreztem, hogy nedvesedik. Megjöttek a sóhajok és kisebb nyögések is jelezték nekem, hogy nagyon is jó az amit csinálok-késői órák és sokadik látogatás ellenére valódinak tűnő orgazmussal ajándékozott meg.
Helyet cseréltünk.
Nyelvtudásáról csak szuperlatívuszokban lehet nyilatkozni. Ismeri a szakma titkait,váltogatja az érzéki elemeket, a lágy érintéseket a szenvedélyes megnyilvánulásokkal, vad szopással.
Először úgy kapott el hogy csak térdeltem a tatami szélén,ő négykézláb ereszkedett elém, velem szemben. Fenekét a magasba tolta,homokóra alakja szépen kirajzolódott a szoba félhomályában, élveztem, ahogyan elnyel.
Aztán mondta hogy feküdjek le szépen a tatamira kényelmesen és élvezzem, amit csinál. Oldalról kényeztetett a továbbiakban,ebben a helyzetben a hatalmas melleit és kerek popsiját pont elértem és finoman masszírozgattam. Aztán a lábaim közé térdelt és onnan folytatta a varázslást. Orális bemutatóját a tojásaim kényeztetésére is kiterjesztette,kéz és száj kombója egyre gyorsabb ütemet vett fel. Sűrű nyálat csorgatott a farkamra és a mellei közé tette. Ott aztán már én se finomkodtam,nem fogtam vissza magam és belekapcsolódtam a pumpálásba,aminek az lett a vége hogy a mellei közé élveztem. Nem ugrott le rólam egyből,hagyta, hogy a folyamatok a hatalmas párnák között térjenek nyugovóra. Csak ezután kezdett bele a törölgetésbe és a romeltakarításba.
Elszámolás:
Támogatást az elején megbeszéltük és gyorsan lerendeztük.
Összkép:
Hajdanán ilyen nők voltak az eseteim. Szonja egy bevállalós vadmacska, igazi bestia főleg ha beindul,és nekem most is sikerült őt jól felcsigázni. A késői órák ellenére alig bírtam visszafogni a benne lévő tigrist, hogy a randi végére szét ne tépjen. Izgalmas és erotikában gazdag élménnyel és remegő lábakkal mentem haza a hideg éjszakába.