Hosszabb csörges után de első próbálkozásra felvette. Mindent elmondott telefonon részletesen, 3 órával későbbre kaptam is időpontot. Már a telefonban is kellemes kis édes hangja volt.
Megközelítés:
Nemrég átadott vadiúj tarsashazi lakás, navi pont a bejáratnál tesz le. Bejárattal szemben volt bőven parkolohely.
Helyszín:
Vadiúj popec lakás masszázs szalonnak berendezve, ha jól láttam legalább 2 szobával de lehet h 3 is volt.
Fürdő teljesen popec, tusfurdobol bőséges választék. Törölközők jó allapotuak kellemes puha.
Hirdető külseje:
A kirakott képek sem semmik de élőben nagyon durva Szonja. Én cici mániás vagyok de szerintem még sosem láttam ennyire szép természetes 90D -s melleket. Feszesek, de egyszerre puhák is, zseniális a tapintásuk, mellbimbó udvar pont olyan ahogy szeretem, se nem kicsi se nem óriás nagy, tökéletes. Szonja nagyon fiatal, a kiírt kor teljesen valódi, gyönyörű, finom az egész lány.
Masszázs:
Jó kezei vannak, nem gyenge a masszázs nekem kifejezetten jól esett. Szerencsére nem is brutal durva amitől meghal az ember, pont jól eltalalta az erosseget.
Kényeztetés:
Feláras szolgaltataskent kértem szájba elvezest, hát nagyon nem bántam meg. 1.5 órára mentem szándékosan hogy legyen kétszeri lehetőség.
Közös fürdés után ahol már kezembe vehettem a melleit es alltam mint egy gerenda, rögtön kezdtük egy erotikus kenyeztetessel. Bekapta és erőteljesen elkezdett orálisan kényeztetni. Kértem h fekudjunk le az ágyra és 69 ben folytassuk. Ez az egyik kedvence nagyon intenzíven reagált is erre mely sohajokkal és apró nyogessel. Nagyon rövid ideig bírtam, szerintem pár perc után tele lőttem a száját, óriásit élveztem. Hagyta hagy csengjen le a dolog szájában tartott végig.
Masszazs után jött egy gondolatom h most én is szeretném megmasszirozni. E közben újra hadrendbe állt a velem egykoru és egy idő után rafekdtunk a második erotika részre. Szájjal kézzel felvaltva kenyeztetett majd a mellei közé rakta a farkam és ott lett végem, 2 ilyen csodás cici között élveztem újra egy óriásit. Most hogy ezt leirtam és visszagondoltam mi történt, már mennék is vissza.
Elszámolás:
Teljesen korrekt 1 extrát kértem, összeget előre rendeztük erkezesem után.
Összkép:
Szonja annyira durva hatással volt rám hogy konkrétan most először döntöttem úgy h írok egy beszámolót, eddig security okok miatt ezt nem akartam. De most úgy éreztem itt az ideje írnom egyet.